Flip4Mac

Flip4Mac برای Mac

مایکروسافت برای پخش مکینتاش WMV را تایید کرد

اگر شما نیاز دارید که فایل های WMV یا WMA را روی Mac خود بازی کنید، Flip4Mac یک راه حل ساده و موثر است. Softonic دسترسی منحصر به فرد به پیش نمایش نسخه 3.0 بتا نسخه Flip4Mac داده شد و نسخه نهایی 3.0 نیز در اینجا قرار دارد. Flip4Mac به طور کامل...مشاهده شرح کامل

مزایا

 • پخش فایل های WMV به صورت خودکار Flip Player یا QuickTime
 • پخش با کنترل ها را مبهوت نمی کند
 • ویدئو و صوتی را به فرمت های دیگر تبدیل می کند
 • بهینه شده برای OS X 10.7+
 • ابزار قدرتمند برای ویراستاران ویدئو که با WMV کار می کنند
 • پشتیبانی از پخش در Office 2011 برای ورد و پاورپوینت
 • Keynote می تواند فایل های ویندوز مدیا را از طریق Flip4Mac وارد کند
 • پشتیبانی از پیش نمایش ویدئو در یاب
 • پشتیبانی از WMV در Safari، Firefox، Chrome و Mail
 • رسمی ویندوز مدیا پلیر

معایب

 • پلنگ برفی را پشتیبانی نمی کند
 • آیا فیلمبرداری را پشتیبانی نمی کند
 • علامت Watermark در QuickTime را برگرداند
 • ویژگی های پیشرفته تنها در نسخه حرفه ای

خیلی خوب
8

اگر شما نیاز دارید که فایل های WMV یا WMA را روی Mac خود بازی کنید، Flip4Mac یک راه حل ساده و موثر است. Softonic دسترسی منحصر به فرد به پیش نمایش نسخه 3.0 بتا نسخه Flip4Mac داده شد و نسخه نهایی 3.0 نیز در اینجا قرار دارد.

Flip4Mac به طور کامل بازنویسی شده است تا نیازهای جدید در OS X 10.7 و 10.8 را برآورده کند. Flip4Mac 3.0 شامل گزینه ای برای نصب است مایکروسافت سیلورلایت پاسخ مایکروسافت به Adobe Flash، اگرچه شما لازم نیست که آن را نصب کنید. با این حال، مفید است که آن را به عنوان برخی از رویدادهای جریان ویدئو در شبکه استفاده از Silverlight برای ارائه محتوا.

ابتدا برخی از پس زمینه های Flip4Mac. WMV فرمت ویدیوی خود مایکروسافت است که به طور پیشفرض بر روی مکینتاش بازی نخواهد کرد، زیرا فرمت ویدئوی خود اپل QuickTime است. رایج ترین راه حل برای کاربران، نصب یک پخش کننده چند رسانه ای از قبیل پخش کننده رسانه VLC یا یک افزونه مانند پرین یا Flip4Mac که هر دو اجازه می دهد QuickTime برای پخش فایل های WMV. با این حال، با Perian تنها نسخه های قدیمی تر WMA را پشتیبانی می کند و در حال حاضر دیگر توسعه نمی یابد، Flip4Mac تنظیم می شود که انتخاب منطقی تر برای کاربران باشد، به خصوص به دلیل اینکه مایکروسافت و به طور رسمی مایکروسافت ویندوز مایکروسافت رسما تایید کرده است.

Flip4Mac 3.0 فقط یک افزونه برای QuickTime نیست. برای اولین بار، آن بازیکن خود را معرفی می کند - Flip Player - اما همچنان به شما اجازه می دهد که ویدیوهای WMV را ببینید QuickTime . با این حال، تفاوت از نسخه قبلی Flip4Mac این است که اکنون علامت Watermark در گوشه بالا سمت راست QuickTime برگزار می شود، اگر چه Telestream می گوید آنها امیدوارند که وقتی بتا عمومی منتشر می شود از بین رفته باشد. Flip Player این علامت را با جایزه اضافی که دارای برخی از افزودنی های قدرتمند افزوده است را ندارد، اگرچه بسیاری از آنها فقط در نسخه Pro در دسترس هستند.

نسخه رایگان فلیپ پلیر در Flip4Mac 3.0 بسیار ظریف است و کار خوبی در از بین بردن محتوای ویدئو در هنگام پخش نمی کند زیرا کنترل های Overlay وجود ندارد. در عوض، پخش کننده کنترل فقط هنگامی ظاهر می شود که مکان نما را روی آن حرکت می دهد. فلیپ پلیر همچنین شامل یک ویژگی "Dim Light" جدید است که به طور منظم همه چیز را در اطراف آن تیره می کند تا شما فقط روی ویدیو تمرکز کنید. کنترل های پخش با گزینه های حرکت آهسته افزایش می یابند و اکثر توابع می توانند با استفاده از میانبرهای صفحه کلید انجام شوند.

در میان ویژگی های قدرتمندتر از نسخه اولیه Flip Player، توانایی برش، چرخش، مقیاس و ترمیم ویدیو است که در QuickTime X امکان پذیر نیست. شما هم اکنون می توانید تبدیل و صادرات ویدئوی WMV را برای iMovie و Final Cut Pro اما بدون ایجاد فایل های H.264 آسیب پذیری با کیفیت. در عوض، یک فایل محلی AIC (Apple Codec Intermediate Codec) برای iMovie برای جلوگیری از انتقال اضافی در هنگام وارد شدن ایجاد می شود. برای کاربران Final Cut Pro، یک پروگرام ProRes ایجاد می شود که به طور خودکار ابعاد صحیح و کدک های ویدئوی بومی را که با تنظیمات پروژه متناسب است، تنظیم می کند. شما حتی می توانید صدا از فیلم های مورد علاقه خود را به آهنگ زنگ آیفون صادرات و استفاده از ویژگی های پیرایش برای اصلاح آن.

اگر می خواهید تنظیمات پلاگین عمومی Flip4Mac 3.0 را تغییر دهید، می توانید آنها را در پایین تر تنظیمات سیستم مک خود در زیر «دیگر» مشاهده کنید. چند گزینه مختلف تنظیمات از جمله برای مرورگر رسانه فلیپلر، ارتقاء، به روز رسانی و تنظیمات افزونه وجود دارد.

توجه داشته باشید که Flip4Mac 3.0 دیگر از OS X 10.6 Snow Leopard پشتیبانی نمی کند (هرچند نسخه 2.4.4 هنوز هم وجود دارد ) همانطور که برای خواسته های جدید شیر شیر و کوه شیر مانند Gatekeeper با هدف ساخت Macs امن تر طراحی شده است. مزیت این این است که Flip4Mac 3.0 ویژگی بسیار بهبود یافته پشتیبانی 64 بیتی برای OS X 10.7 و 10.8 را دارد، گرچه قطعات ویدئویی QuickTime با توجه به معماری کامپوننت QuickTime 32 بیتی باقی مانده است. با این حال، کدک های صوتی اکنون 64 بیتی هستند.

در کل، معرفی Flip Player نوآوری اصلی Flip4Mac 3.0 است. این ویژگی های قدرتمندی را ارائه می دهد که در نسخه رایگان QuickTime در دسترس نیستند و به خوبی با طراحی OS X آشنا هستند. با این حال، برخی از ویژگی های QuickTime (مانند ضبط صفحه نمایش) و برخی از کاربران ممکن است احساس می کنید این همان چیزی نیست که به عنوان بازیکن خود اپل است.

Flip4Mac 3.0 همچنان یک راه حل قدرتمند برای هر کسی است که نیاز به پخش WMV و ویندوز مدیا را در مک خود دارد و معرفی Flip Player یک پیشرفت قابل توجه است که باعث می شود فایل های WMV را در مک راحت تر از همیشه مدیریت کنید.

ویژگی های جدید: جدید در فروشگاه نرم افزار خرید رفع و پیشرفت: به طور چشمگیری زمان بارگذاری فایل های ASF (.wmv، .wma، .wm، .wmp، .asf، و غیره) بهبود یافته است.

تغییرات

 • ویژگی های جدید: جدید در فروشگاه نرم افزار خرید رفع و پیشرفت: به طور چشمگیری زمان بارگذاری فایل های ASF (.wmv، .wma، .wm، .wmp، .asf، و غیره) بهبود یافته است.

برترین بارگیری‌ها صوتی برای mac

Flip4Mac

بارگیری

Flip4Mac 3.3.5 برای Mac

مرورهای کاربران درباره Flip4Mac

×